header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:00 MA1 Thomas Vasiluta V1
20:30 - 22:00 Trimhockey Monique Oosterbaan V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MD1 Isak Hünneman V1 - CD
17:00 - 18:00 MD2 Hanne Scholte V2 - CD
17:00 - 18:00 MD3 Romy Slagter V1 - AB
17:00 - 18:00 MD4 V2 - AB Trainer wordt z.s.m. bekend gemaakt
18:00 - 19:00 elftal keeperstraining Trainingsgroep V2 - D Aniek, Julius
18:00 - 19:00 JC1 Sebastiaan Tuil V2 - C
18:00 - 19:00 MC1 Tim Holtman V1 - AB
18:00 - 19:00 MC2 Lennaert Többen V2 - AB
18:00 - 19:00 MC3 Ingrid Wagenaar-everts V1 - CD
19:00 - 20:00 elftal keeperstraining Trainingsgroep V1 - D Jaron, Max, Suze
19:00 - 20:30 Dames 1 Robert Scholte V1 - ABC Samen met Bart van Kimmenaede
19:00 - 20:00 MB1 Lennaert Többen V2 - AB
19:00 - 20:00 MB2 Tim Holtman V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Thomas Vasiluta V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Trainingsgroep Maarten Salverda V1 Samen met Fleur Sinnige
16:00 - 17:00 JF1 Sebastiaan Tuil V2 - CD
16:00 - 17:00 MF1 Hanne Scholte V2 - AB
16:00 - 17:00 MF2 Fleur Sinnige V1 - CD Samen met Claudia van der Sterren
17:00 - 18:00 JE61 Claudia van der Sterren V1 - AB
17:00 - 18:00 JE62 Sebastiaan Tuil V2 - CD
17:00 - 18:00 M6E1 Fleur Sinnige V1 - CD
17:00 - 18:00 M6E2 Hanne Scholte V2 - AB Samen met Romy Slagter
18:00 - 19:00 JD1 Sebastiaan Tuil V2 - CD Samen met Hanne Scholte
18:00 - 19:00 M8E1 Romy Slagter V2 - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Claudia van der Sterren V1 - AB
18:00 - 19:00 M8E3 Fleur Sinnige V1 - CD
19:30 - 21:00 Heren 2 Maarten Salverda V1
19:30 - 21:00 JA1 Maarten Salverda V1
19:30 - 20:30 MA1 Thomas Vasiluta V2 - AB
20:30 - 21:30 Dames Jong 1 Thomas Vasiluta V2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MD1 Isak Hünneman V2 - CD
17:00 - 18:00 MD2 Hanne Scholte V1 - AB
17:00 - 18:00 MD3 Romy Slagter V2 - AB
17:00 - 18:00 MD4 V1 - CD
18:00 - 19:00 elftal keeperstraining Trainingsgroep V2 - D Eira + MC2
18:00 - 19:00 JC1 Sebastiaan Tuil V1 - CD
18:00 - 19:00 MC1 Tim Holtman V2 - C
18:00 - 19:00 MC2 Lennaert Többen V1 - AB
18:00 - 19:00 MC3 Romy Slagter V2 - AB
19:00 - 20:00 elftal keeperstraining Trainingsgroep V1 - D Dianne, Karin
19:00 - 20:30 Dames 1 V1 - ABC Bart van Kimmenaede
19:00 - 20:00 MB1 Lennaert Többen V2 - AB
19:00 - 20:00 MB2 Tim Holtman
Tim Holtman
V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Thomas Vasiluta V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E3 Maarten Salverda V2 - AB
17:00 - 18:00 techniektraining E en F Trainingsgroep V1 Trainers: Heren 1 en Dames 1
17:00 - 18:00 M8E2 Maarten Salverda V2 - AB
18:00 - 19:00 JD1 Sebastiaan Tuil V2 - CD Onder voorbehoud
18:00 - 19:00 M8E1 Maarten Salverda V2 - AB
19:00 - 20:30 Heren 2 Maarten Salverda V1
19:00 - 20:30 JA1 Maarten Salverda V1
19:30 - 20:30 Dames Jong 1 Thomas Vasiluta V2

Agenda

Nog geen agenda punten.