Clinic Heren 1 voor de jeugd O8-O12

Datum: 12-04-2024
Categorie:
Op 7 mei organiseert Heren 1 een hockeydag met heel veel hockey en gezelligheid. Een dag vol spellen, hockeytricks, misschien ook nog wel een wedstrijdje tegen Heren 1 :-)
Hier wil je natuurlijk bij zijn! Heb je de basisschoolleeftijd (O8 t/m O12), dan kun je je aanmelden via de LISA app.
EXTRA INFORMATIE AANMELDEN VIA DE LISA APP:
Je kunt in de Lisa app kijken in de lijst van trainingen en wedstrijden. Als je dan naar beneden scrollt dan zie je bij 7 mei de Heren 1 Clinic vermeld. Dat kun je open klikken en dan zie je daar de link/knop met ‘inschrijven’ er op. Die kun je gebruiken om iemand in te schrijven.
Je kunt dit als volgt oplossen: nadat je de gegevens voor de aanmelding hebt ingevuld en je op de bank van je keuze klikt klikt komt er een melding of je wil betalen 'via de bank app' of dat je wil 'betalen zonder de app'. Als je kiest voor 'betalen zonder app' dan gaat de betaling goed.
Heb je vragen, stuur deze dan naar hockeyclubeelde@gmail.com.
Tot dan, we hebben er zin in!!
Eelde Heren 1